KONST / Litografier / Färglitografi 9166431
nr 916 6431
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 70/250 signerad, bladets mått: 64x49
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:41:50
4/10 07:46:24
1.000 kr
4/10 15:14:57